Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
obiektywny napisał:
Ciekawi mnie jedno. Czy w dniu morderstwa nie miał ten chłopak żadnego alibi że go tam nie było tylko był gdzieś indziej. Myślę że gdyby takie alibi miał nie siedział by tyle.
Żartujesz, możesz mieć żelazne alibi i co z tego to Polska bracie... nie życzę nikomu wpaść w ręce systemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Ciekawi mnie jedno. Czy w dniu morderstwa nie miał ten chłopak żadnego alibi że go tam nie było tylko był gdzieś indziej. Myślę że gdyby takie alibi miał nie siedział by tyle.
Właśnie....to jest najbardziej nieprawdopodobne. Podejrzany miał alibi, był niewinny, a mimo to został tymczasowo aresztowany. Jest to praktykowana norma. Załęże się że dowody w dniu zatrzymania i wypuszczenia tego człowieka były takie same...czyli marne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki nie zmieni się system odpowiedzialności w Polsce, takie "kwiatki" będą nadal miały miejsce i nie jednemu złamią życie. Każdy pracując podejmuje jakąś decyzję za którą jest odpowiedzialny. Pokażcie mi prokuratora który by poniósł jakąś konsekwencję za błednie podjętą decyzję. To samo dotyczy kontrolerów skarbówki i innych działających "w imieniu". To jest system i walka znim to walka "z wiatrakami". Każdy z wybranych posłów odpowie wam że brak "woli politycznej" do zmiany tego systemu. Za błędnie podejmowane decyzje odpowiadamy my wszyscy, płacąc skrzywdzonej osobie odszkodowanie, tylko czy przywrócenie "dobrego imienia" skrzywdzonej osobie ma jakąś cenę?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...